Tło

Loty widokowe

referencje

„Jeśli raz posmakowałeś latania,
będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić…”
Leonardo Da Vinci

Pani Karolina z Ustronia - spełnione marzenie o locie szybowcem„Lot okazał się niesamowitym przeżyciem! Organizacja profesjonalna, sympatyczna ekipa!”
Karolina z Ustronia

Pan Czesław z Tychów - prezent od rodziny na 60 urodziny„Największym wrażeniem jest start. Lot spokojny – instruktor w czasie lotu bardzo rzeczowo i jasno tłumaczy wskazania przyrządów. Ogólnie super!”
Czesław z Tychów

Pan Łukasz z Tychów - zachęcony radością ojca sam dał się skusić
„Pan Irek super instruktor, wrażenia z lotu niezapomniane. Polecam!!!”
Dawid z Tychów

Pan Marcin z Czechowic - DziedzicPan Marcin tak był zachwycony lotem, że chciał lecieć drugi raz – oczywiście spełniliśmy jego prośbę! 🙂
Marcin z Czechowic – Dziedzic

Pani Ania wygrła lot szybowcem!Uśmiech Pani Ani mówi wszystko:)
Ania z Brennej

Pani Magda z Chorzowa zakochała się w szybowcach i chce lataćŚwietne wrażenia, rewelacja! Będę latać!
Magda z Chorzowa

Pan Norbert - prezent od rodziny na urodzinyByło super, tylko za krótko
Pan Norbert z Wiesowej

Pan Janek sam pilotuje!Lot bardzo mi się podobał, chociaż liczyłem na większe oddalenie od lotniska, niestety pogoda na to nie pozwoliła. Zaskoczyła mnie prędkość i moment startu. Bardzo podobało mi się lądowanie. Duży plus za możliwość poprowadzenia szybowca (chociaż trochę)
Jan z Gliwic

Pan Patryk z Rybnika został przywieziony na lotnisko przez żonę z zawiązanymi oczami - to nie porwanie, to tylko prezent urodzinowy :) Lot bardzo przyjemny, dostarczył dużo wrażeń. Bardzo fajna obsługa i wyborny pilot. Pozdrawiam!
Patryk z Rybnika

Pan Szymon z Gliwic - został zmuszony przez dziewczynę, ale nie żałował ;)Super!
Szymon z Gliwic

Joanna z Gliwic Było super!
Joanna z Gliwic

Basia z Katowic poznaje techniki pilotażu!Niesamowite wrażenie ‚pływania’ w przestworzach! Miła, fachowa obsługa, przy której czułam się bezpiecznie – polecam każdemu kto chciałby choć na chwilę oderwać się od ziemi 🙂
Basia z Katowic

Piotr z ZabrzaTo był mój pierwszy lot, wrażenia jak najbardziej pozytywna. Możliwość pokierowania szybowcem na duży plus. Rozważam ponowny lot za jakiś czas.
Piotr z Zabrza

Pan Marcin z Gliwic - ten uśmiech mówi wszystkoFascynujące przeżycie! Największe wrażenie wywarła na mnie lekkość z jaką samolot wykonywał wszelkie manewry i to jak delikatny ruch pilota przekładał się na szybką reakcję samolotu. Niezwykłe emocje, szczerze polecam!
Marcin z Gliwic

Pan Leszek z Sosnowca i lot samolotem w prezencie z okazji urodzinNajwiększym zaskoczeniem było to, że tak mała maszyna ma tak duże możliwości. Największym wrażeniem było dodanie trzeciego wymiaru do oglądanego świata, trudno to opisać, trzeba to koniecznie obejrzeć.
Leszek  z Sosnowca

Pani Kasia lata na paralotni, szybowiec też jej się spodobał :)Bardzo mi się podobało, instruktor dużo mi opowiadał, mogłam sama posterować
Katarzyna z Rybnika

Pani Honorata przyjechała do nas aż z WieliczkiLot był na prawdę super, wrażenia z góry rewelacyjne!
Honorata z Wieliczki

ŁukaszFajna załoga, uśmiech, profesjonalizm. Lot (mój pierwszy) świetny z krótkim opisem urządzeń pokładowych, POLECAM
Łukasz

Adam z RybnikaBardzo fajny lot, miły pilot, polecę innym!
Adam z Rybnika

Krzysztof z Woli spełnił swoje marzenieChciałbym bardzo podziękować za organizację dzisiejszego lotu szybowcem. Było to niesamowite przeżycie oderwania się od ziemi oraz jednocześnie spełnienie marzenia. Od zawsze spoglądałem w niebo, a dzisiaj miałem możliwość spojrzenia z nieba na ziemię 🙂 , na co czekałem do dziś.Było to na tyle fascynujące, że mogło by trwać jak najdłużej.

Wspomnienia z lotu….

Najlepszym wrażeniem był start za wyciągarką, kiedy można było zauważyć jak Ziemia się „kurczy” i wszystko staje się takie małe. Do tego moment wyczepienia też daje frajde 🙂 Później można było podziwiać widoki… niezapomniane.

Pragnę również podziękować pilotowi, panu Janowi za dostarczenie tych wrażeń i szczegółowy opis lotu.

Krzysztof z Woli

Ty też możesz polecieć! Dowiedz się więcej >>Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress