Tło

Szkolenia lotnicze

referencje

 

Opinie o BB Aero

 

„Jestem zadowolony że trafiłem do ośrodka BB-AERO. Świetną atmosferę w kwadracie, jak i w powietrzu zapewniają Roman Kata oraz Ireneusz Boczkowski. Po tym sezonie mogę stwierdzić że decyzja o lataniu w tym ośrodku była w 100% trafionym wyborem. BB-Aero lata ile, i gdzie tylko się da! Jednym z poważnych atutów jest to że można spróbować dość niewielkim kosztem akrobacji szybowcowej. Dla mnie jako ucznia pilota to coś pięknego! Moje marzenia stały się faktem, bardzo dziękuję za ich spełnienie instruktorom jak również niezmordowanym wyciągarkowym. :)”
Kobus Grzegorz

 

„Nigdy specjalnie nie lubiłem szybowców. Pewnie dlatego, że nie mają silników, a szkolenie samolotowe jest o wiele droższe rozpocząłem szkolenie szybowcowe, ponieważ chciałem w końcu zacząć robić coś w kierunku latania. Teraz musze powiedzieć, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Pierwsze loty termiczne, piękne widoki – jednym słowem, niezapomniana przygoda pod okien naprawdę doświadczonych instruktorów, dzięki którym zdobywamy bardzo cenną i pomocną wiedzę. Polecam BB-Aero.”
Zbigniew Grudzień

 

 

„Gdybym miał wybrać jeszcze raz szkołę – wybrałbym BB Areo. Powodów jest kilka: elastyczność – uczestniczyłem w zajęciach w terminach kiedy mogłem – na codzień pracuję; doświadczenie instruktorów – to jedno, to że się chcą nim dzielić to drugie i ważniejsze; przyjazna atmosfera, sprzyjająca nauce; możliwość kontynuowania szkolenia po kursie podstawowym; bezpieczeństwo – pod każdym względem.
Dziękuję za spełnienie marzeń i do zobaczenia w nowym sezonie.”

Marcin Cieślik
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress